+90 212 495 15 97
info@yureklikagit.com.tr

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Sürekli gelişen sanayi, teknoloji ve artan nüfus ile doğal kaynaklarımız her geçen gün azalmakta, doğa geri döndürülemez biçimde tahrip edilmektedir. Atık kağıtların ham madde olarak tekrar kullanımı geri dönüşüm tesisleri ile sağlanmakta, böylece artan tüketimin doğal dengeyi bozmasının ve doğaya verilen zararın önüne geçilmektedir. 

Yürekli Kağıt 1960 yılında başladığı hurda kağıtların toplanması, ayrılması ve satışı ile ticari hayatına hala devam etmektedir. Yılların getirdiği tecrübe ve işine gösterdiği özen ile sektörünün en iyileri arasındaki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. Toplamda günlük 500 ton kapasitesi ile, 4000m2 Yenibosna ve 10.000m2 Dudullu tesislerinde yaptığı üretimi hem yurtiçi hem yurtdışı kağıt fabrikalarına ham madde olarak satmaktadır.

Yürekli Kağıt, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan aldığı, Tehlikesiz Atıklar Toplama-Ayırma Belgesi ile Yenibosna ve Dudullu tesislerinde Tehlikesiz Atıklar Toplama-Ayırma faaliyetine devam etmekle birlikte 2019 yılından itibaren Dudullu Tesisinde Ambalaj Atığı Toplama ve Ayırma Tip 1 Çevre İzin Lisans Belgesi ile Ambalaj Atıkları Toplama-Ayırma faaliyetini de göstermektedir. 

Misyonumuz;

  • Doğaya, insana ve ülkemize duyduğumuz saygı ve sevgi ile yaptığımız işte kendi sektöründe lider, dünyada ise tanınan bir şirket olmak,
  • Yatırımlarımızın sürekliliğini sağlayarak büyümeye devam etmek,
  • Müşterilerimizi, tedarikçilerimizi ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini önde tutmak, hep birlikte bir adım daha ileriyı hedeflemek,
  • Verimliliğimizi arttırmak,

Ercan Yürekli Genel Müdür
Ercan Yürekli 1972 doğumludur. Galatasaray Lisesini bitirdikten sonra Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümüne devam etmiştir. Aile şirketi bünyesine 1998 yılında katılmış ve çeşitli kademelerde görev yaptıktan sonra 2004 yılında Genel Müdür olmuştur. Evli ve bir çocuk babasıdır. İyi derecede Fransızca ve İngilizce bilmektedir.

 

 

 

Biz Kimiz ?

Sürekli gelişen sanayi, teknoloji ve artan nüfus ile doğal kaynaklarımız her geçen gün azalmakta, doğa geri döndürülemez biçimde tahrip edilmektedir.

Yürekli Kağıt olarak tesislerimizde tehlikesiz ve ambalaj atıkları türüne göre ayrıştırılıp uygun geri dönüşüm firmalarına gönderilesi sağlanmakta, böylece doğaya verilen zararın önüne geçilmektedir.

Son Yazılar
Evrak, Arşiv, Doküman Parçalama & İmha
Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma