+90 212 495 15 97
info@yureklikagit.com.tr

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Sürekli gelişen sanayi, teknoloji ve artan nüfus ile doğal kaynaklarımız her geçen gün azalmakta, doğa geri döndürülemez biçimde tahrip edilmektedir.

Atık kağıtların ham madde olarak tekrar kullanımı geri dönüşüm tesisleri ile sağlanmakta, böylece artan tüketimin doğal dengeyi bozmasının ve doğaya verilen zararın önüne geçilmektedir.

Yürekli Kağıt 1960 yılında başladığı hurda kağıtların toplanması, ayrılması ve satışı ile ticari hayatına hala devam etmektedir. Yılların getirdiği tecrübe ve işine gösterdiği özen ile sektörünün en iyileri arasındaki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır.

Günlük 250 ton kapasitesi ile Yenibosna’daki 4000 m2’lik tesisinde hem yurtiçi hem yurtdışı kağıt fabrikalarına ham madde satışı yapmaktadır.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan aldığı 27967 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Bazı Tehlikesiz Atıkların Geri Kazanımı Tebliği” hükümlerine istinaden, Tehlikesiz Atıklar Toplama-Ayırma Belgesi ile de faaliyetlerine devam etmektedir.

Misyonumuz;

  • Doğaya, insana ve ülkemize duyduğumuz saygı ve sevgi ile yaptığımız işte kendi sektöründe lider, dünyada ise tanınan bir şirket olmak,
  • Yatırımlarımızın sürekliliğini sağlayarak büyümeye devam etmek,
  • Müşterilerimizi, tedarikçilerimizi ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini önde tutmak, hep birlikte bir adım daha ileriyı hedeflemek,
  • Verimliliğimizi arttırmak,

Ercan Yürekli Genel Müdür
Ercan Yürekli 1972 doğumludur. Galatasaray Lisesini bitirdikten sonra Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümüne devam etmiştir. Aile şirketi bünyesine 1998 yılında katılmış ve çeşitli kademelerde görev yaptıktan sonra 2004 yılında Genel Müdür olmuştur. Evli ve bir çocuk babasıdır. İyi derecede Fransızca ve İngilizce bilmektedir.

 

 

 

Biz Kimiz ?
Sürekli gelişen sanayi, teknoloji ve artan nüfus ile doğal kaynaklarımız her geçen gün azalmakta, doğa geri döndürülemez biçimde tahrip edilmektedir. Atık kağıtların ham madde olarak tekrar kullanımı geri dönüşüm tesisleri ile sağlanmakta, böylece artan tüketimin doğal dengeyi bozmasının ve doğaya verilen zararın önüne geçilmektedir.
Son Yazılar
Evrak, Arşiv, Doküman Parçalama & İmha
Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma